Posts Tagged “Speedway”

Baraż o Ekstraligę. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń

Baraż o Ekstraligę. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń 40-50  Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 40 pkt. 9. Troy Batchelor – 7+1 (3,0,0,2*,2) 10. Hubert Łęgowik – 0 (0,-,-,0) 11. Mikkel Bech – 14 (1,3,2,3,2,3) 12. Anders Thomsen – 6+1 (0,1,1,3,1*) 13. Kacper Gomólski – 10+1 (1*,2,3,1,2,1) 14. Aureliusz Bieliński – 0 (w,-,0) 15. Dominik Kossakowski – 3…

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Wybrzeże Gdańsk pokonało Lokomotiv Daugavpils i awansowało do finału Nice 1. Ligi Żużlowej Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils 54:36 Wybrzeże: 9. Oskar Fajfer 13+1 (3,3,2,3,2*) 10. Anders Thomsen 6+2 (1,2*,1*,2) 11. Troy Batchelor 5+1 (0,d,2*,3,-) 12. Mikkel Bech 13+1 (3,2,3,2*,3) 13. Kacper Gomólski 10 (3,1,3,0,3) 14. Marcin Turowski 0 (0,0,u) 15. Dominik Kossakowski 7+1 (3,2*,1,1)…

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32 Wybrzeże: 9. Kacper Gomólski 8+3 (2*,1*,3,2*) 10. Hubert Łęgowik 10+2 (3,2,2*,2*,1) 11. Renat Gafurow 2+1 (2*,-,-,-) 12. Anders Thomsen 14 (3,2,3,3,3) 13. Troy Batchelor 11 (3,3,2,3,w) 14. Marcin Turowski 8+1 (3,0,2*,3,0) 15. Aureliusz Bieliński 4+1 (2*,1,0,1) Polonia: 1. Oskar Ajtner-Gollob 8 (0,1,3,2,2) 2. Marcin Jędrzejewski 8 (1,3,t,1,3) 3. Damian…

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41 Wybrzeże:  9. Kacper Gomólski 10+2 (1*,2,3,2*,2)  10. Oskar Fajfer 5+2 (2,1*,0,2*)  11. Renat Gafurow 9 (3,2,1,3,w)  12. Anders Thomsen 9+2 (2*,1*,3,3,  13. Troy Batchelor 9 (2,3,1,3,-)  14. Aureliusz Bieliński 2+1 (2*,0,0)  15. Marcin Turowski 4+1 (3,1*,0,0)  Polonia:  1.Tomasz Gapiński 5 (0,0,-,2,3)  2. Vadim Tarasienko 13 (3,3,3,1,3) …

Zdunek Wybrzeże Gdańsk –  Orzeł Łódź 45 : 45

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 45 : 45

Zdunek Wybrzeże Gdańsk –  Orzeł Łódź 45 : 45 Orzeł Łódź – 45 1. Robert Miśkowiak – 2 (2,0,-,0) 2. Gleb Czugunow – 9+1 (1*,1,3,2,2) 3. Edward Mazur – 7+2 (1*,3,1,0,1*,1) 4. Rohan Tungate – 11+1 (2,2*,3,3,1) 5. Hans Andersen – 11+1 (1,2,3,2*,3) 6. Arkadiusz Potoniec – 4 (2,0,2) 7. Michał Piosicki – 1 (1,0,t) Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 45 9. Kacper Gomólski – 11+1 (3,3,1*,1,3) 10….

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43-47 Arge Speedway Wanda Kraków

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43-47 Arge Speedway Wanda Kraków

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43-47 Arge Speedway Wanda Kraków Hubert Łęgowik ma dzisiaj urodziny ale prezentu sobie nie sprawił a jego drużyna Zdunek Wybrzeże Gdańsk uległa Arge Speedway Kraków. Gdańszczanie w pierwszych biegach mieli poważny problem ze startem, co ostatecznie pogrzebało myśli o zwycięstwie.   Zdunek Wybrzeże Gdańsk 9. Kacper Gomólski – 10+1 (2,2,3,2*,1,0) 10. Oskar Fajfer…

Zdunek Wybrzeże – Lokomotiv Daugavpils 52:38

Zdunek Wybrzeże – Lokomotiv Daugavpils 52:38

Zdunek Wybrzeże – Lokomotiv Daugavpils 52:38. W Gdańsku na inaugurację Nice 1. Ligi Żużlowej przy pełnych trybunach pewnie zwyciężyło Wybrzeże. Zdobycze punktowe: Lokomotiv Daugavpils – 38 1. Maksims Bogdanovs – 11+1 (0,3,1*,2,2,3) 2. Joonas Kylmaekorpi – zastępstwo zawodnika 3. Kasts Puodzuks – 3+1 (1,0,1,1*,0,0) 4. Sergeij Logachev – 9 (2,3,2,2,w,0) 5. Timo Lahti – 10+1…

GKS Wybrzeże Gdańsk – GKM Grudziądz

GKS Wybrzeże Gdańsk – GKM Grudziądz

Trening punktowany pomiędzy GKS Wybrzeże Gdańsk – GKM Grudziądz 50-40       Bieg po biegu: 1. FAJFER, Pieszczek, ŁĘGOWIK, Trzensiok 4-2 (4-2) 2. KOSSAKOWSKI, BIELIŃSKI, Wieczorek, Rujner (u)5-1 (9-3) 3. THOMSEN, Okoniewski, GAFUROV, Wawrzyniak 4-2 (13-5) 4. KOSSAKOWSKI, Buczkowski, SUNDSTROEM, Wieczorek 4-2 (17-7) 5. Pieszczek, GAFUROV, TUROWSKI, Trzensiok 3-3 (20-10) 6. Okoniewski, SUNDSTROEM, Wawrzyniak,…

Zdunek Wybrzeze Gdansk – Get Well Torun 50:40

Zdunek Wybrzeze Gdansk – Get Well Torun 50:40

Sparing Punktowany Zdunek Wybrzeze Gdansk – Get Well Torun 50:40 Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 50 9. Oskar Fajfer (0,2*,3) 5+1 10. Linus Sundstroem (1,3,0,1*) 5+1 11. Renat Gafurow (2*,3) 5+1 12. Kacper Gomólski (3,1,3,2) 9 13. Troy Batchelor (3,2,3) 8 14. Aureliusz Bieliński (0,0,1) 1 15. Dominik Kossakowski (3,2*,3) 8+1 16. Anders Thomsen (1,1,3) 5 17….

Go Top