Gdańsk. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi IMME 2018

Gdańsk. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi IMME 2018

Gdańsk. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi IMME 2018

 

Klasyfikacja końcowa PGE IMME 2018:

  1. Patryk Dudek (FALUBAZ Zielona Góra) – 15 pkt (2, 3,0,2,2,3,3)
  2. Piotr Pawlicki (FOGO UNIA Leszno) – 13 pkt (3, 2,2,3,1,2)
  3. Nicki Pedersen (GRUPA AZOTY UNIA Tarnów) – 14 pkt (3,1,3,3,3,1)
  4. Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno) – 11 pkt (0,0,3,2,3,3,1)
  5. Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER STAL Gorzów) – 12 pkt (3, 2,2,2,2,1)
  6. Jason Doyle (GET WELL Toruń) – 12 pkt (2,2,3,d,3,2)
  7. Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław) – 9 pkt (2, 3,1,3,w,d)
  8. Leon Madsen (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 10 pkt (3,1,2,2 ,0,2 )
  9. Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno) – 8 pkt (2,3,0,1,2,0)
  10. Artem Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 9 pkt (1,3,2,1,1.1 )
  11. Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno) – 7 pkt (0,1,1,3,2)
  12. Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław) – 6 pkt (1,1,w,1,3)
  13. Krzysztof Kasprzak (CASH BROKER STAL Gorzów) – 5 pkt (1,0,3,0,1)
  14. Fredrik Lindgren (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 3 pkt (0,2,1,0,0 )
  15. Rafał Karczmarz (CASH BROKER STAL Gorzów) –2 pkt (1,1,w)
  16. Michael Jepsen Jensen (FALUBAZ Zielona Góra) – 1 pkt (1,0 )
  17. Daniel Kaczmarek (GET WELL Toruń) – 0 pkt (0,0,0,0,0 )

05.08.2018 GDANSK, STADION ZBIGNIEWA PODLECKIEGO, UL ZAWODNIKOW ZUZEL (SPEEDWAY), PGE INDYWIDUALNE MIEDZYNARODOWE MISTRZOSTWA EKSTRALIGI (POLAND, SPEEDWAY CHAMPIONSHIP 2018) IMME 2018 NZ NICKI PEDERSEN (GRUPA AZOTY UNIA TARNOW) FOTO TADEUSZ SKWIOT / SPORTPHOTO.PL

Obraz 1 z 44

05.08.2018 GDANSK, STADION ZBIGNIEWA PODLECKIEGO, UL ZAWODNIKOW ZUZEL (SPEEDWAY), PGE INDYWIDUALNE MIEDZYNARODOWE MISTRZOSTWA EKSTRALIGI (POLAND, SPEEDWAY CHAMPIONSHIP 2018) IMME 2018NZ NICKI PEDERSEN (GRUPA AZOTY UNIA TARNOW)FOTO TADEUSZ SKWIOT / SPORTPHOTO.PL

Bieg po biegu:

Bieg 1:  Nicki Pedersen (GRUPA AZOTY UNIA Tarnów) – 3 punkty, Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław) – 2 punkty, Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław) – 1 punkt, Fredrik Lindgren (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 0 punktów

Bieg 2: Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER STAL Gorzów) – 3 punkty, Patryk Dudek (FALUBAZ Zielona Góra) – 2 punkty, Michael Jepsen Jensen (FALUBAZ Zielona Góra) – 1 punkt, Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno) – 0 punktów

Bieg 3 : Piotr Pawlicki (FOGO UNIA Leszno) – 3 punkty, Jason Doyle (GET WELL Toruń) – 2 punkty, Artem Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 1 punkt, Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno) – 0 punktów

Bieg 4: Leon Madsen (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 3 punkty, Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno) – 2 punkty, Krzysztof Kasprzak (CASH BROKER STAL Gorzów) – 1 punkt, Daniel Kaczmarek (GET WELL Toruń) – 0 punktów.

Bieg 5: Patryk Dudek (FALUBAZ Zielona Góra) – 3 punkty, Jason Doyle (GET WELL Toruń) – 2 punkty, Nicki Pedersen (GRUPA AZOTY UNIA Tarnów) – 1 punkt, Krzysztof Kasprzak (CASH BROKER STAL Gorzów) – 0 punktów

Bieg 6: Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław) – 3 punkty, Piotr Pawlicki (FOGO UNIA Leszno) – 2 punkty, Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno) – 1 punkt,  Daniel Kaczmarek (GET WELL Toruń) – 0 punktów.

Bieg 7: Artem Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 3 punkty, Fredrik Lindgren (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 2 punkty, Leon Madsen (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 1 punkt, Michael Jepsen Jensen (FALUBAZ Zielona Góra) – 0 punktów

Bieg 8 : Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno) –3 punkty, Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER STAL Gorzów) – 2 punkty, Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław) – 1 punkt, Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno) – 0 punktów

Bieg 9: Nicki Pedersen (GRUPA AZOTY UNIA Tarnów) – 3 punkty, Artem Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 2 punkty, Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno) – 1 punkt, Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno) –0 punktów

Bieg 10: Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno) – 3 punkty,  Leon Madsen (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 2 punkty, Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław) – 1 punkt, Patryk Dudek (FALUBAZ Zielona Góra) – 0 punktów

Bieg 11: Jason Doyle (GET WELL Toruń) – 3 punkty, Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER STAL Gorzów) – 2 punkty, Fredrik Lindgren (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 1 punkt, Daniel Kaczmarek (GET WELL Toruń) – 0 punktów.

Bieg 12: Krzysztof Kasprzak (CASH BROKER STAL Gorzów) – 3 punkty, Piotr Pawlicki (FOGO UNIA Leszno) – 2 punkty , Rafał Karczmarz (CASH BROKER STAL Gorzów) – 1punkt, Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław) – wykluczony

Bieg 13: Nicki Pedersen (GRUPA AZOTY UNIA Tarnów) – 3 punkty , Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno) – 3 punkty,  Rafał Karczmarz (CASH BROKER STAL Gorzów) – 1punkt, Daniel Kaczmarek (GET WELL Toruń) – 0 punktów.

Bieg 14: Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław) – 3 punkty, Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER STAL Gorzów) – 2 punkty, Artem Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 1 punkt, Krzysztof Kasprzak (CASH BROKER STAL Gorzów) – 0 punktów

Bieg 15: Piotr Pawlicki (FOGO UNIA Leszno) – 3 punkty,  Patryk Dudek (FALUBAZ Zielona Góra) –  2 punkty, Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno) –1 punkt,  Fredrik Lindgren (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 0 punktów

Bieg 16:  Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno) – 3 punkty,  Leon Madsen (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 2 punkty, Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław) – 1 punkt, Jason Doyle (GET WELL Toruń) – defekt

Bieg 17: Nicki Pedersen (GRUPA AZOTY UNIA Tarnów) – 3 punkty, Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER STAL Gorzów) – 2 punkty, Piotr Pawlicki (FOGO UNIA Leszno) – 1 punkt, Leon Madsen (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 0 punktów,

Bieg 18: Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno) –0 punktów,

Jason Doyle (GET WELL Toruń) – 3 punkty , Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno) –2 punkty, Rafał Karczmarz (CASH BROKER STAL Gorzów) – wykluczony, Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław) – upadek

Bieg 19: Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno) – 3 punkty, Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno) – 2 punkty, Krzysztof Kasprzak (CASH BROKER STAL Gorzów) – 1punkt, Fredrik Lindgren (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 0 punktów

Bieg 20: Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław) – 3 punkty,  Patryk Dudek (FALUBAZ Zielona Góra) – 2 punkty, Artem Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 1 punkt,  Daniel Kaczmarek (GET WELL Toruń) – 0 punktów.

Półfinał nr1: Patryk Dudek (FALUBAZ Zielona Góra) –  3 punkty, Leon Madsen (forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa) – 2 punkty, Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER STAL Gorzów) – 1 punkt, Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno) –0 punktów,

Półfinał nr2: Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno) – 3 punkty , Jason Doyle (GET WELL Toruń) – 2 punkty, Artem Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 1 punkt, Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław) – defekt

FINAŁ: Patryk Dudek (FALUBAZ Zielona Góra) –  3 punkty, Piotr Pawlicki (FOGO UNIA Leszno) – 2 punkty, Nicki Pedersen (GRUPA AZOTY UNIA Tarnów) – 1 punkt, Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno) – 0 punktów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.