Archive For The “Zuzel” Category

Baraż o Ekstraligę. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń

Baraż o Ekstraligę. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń 40-50  Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 40 pkt. 9. Troy Batchelor – 7+1 (3,0,0,2*,2) 10. Hubert Łęgowik – 0 (0,-,-,0) 11. Mikkel Bech – 14 (1,3,2,3,2,3) 12. Anders Thomsen – 6+1 (0,1,1,3,1*) 13. Kacper Gomólski – 10+1 (1*,2,3,1,2,1) 14. Aureliusz Bieliński – 0 (w,-,0) 15. Dominik Kossakowski – 3…

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Wybrzeże Gdańsk pokonało Lokomotiv Daugavpils i awansowało do finału Nice 1. Ligi Żużlowej Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils 54:36 Wybrzeże: 9. Oskar Fajfer 13+1 (3,3,2,3,2*) 10. Anders Thomsen 6+2 (1,2*,1*,2) 11. Troy Batchelor 5+1 (0,d,2*,3,-) 12. Mikkel Bech 13+1 (3,2,3,2*,3) 13. Kacper Gomólski 10 (3,1,3,0,3) 14. Marcin Turowski 0 (0,0,u) 15. Dominik Kossakowski 7+1 (3,2*,1,1)…

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32 Wybrzeże: 9. Kacper Gomólski 8+3 (2*,1*,3,2*) 10. Hubert Łęgowik 10+2 (3,2,2*,2*,1) 11. Renat Gafurow 2+1 (2*,-,-,-) 12. Anders Thomsen 14 (3,2,3,3,3) 13. Troy Batchelor 11 (3,3,2,3,w) 14. Marcin Turowski 8+1 (3,0,2*,3,0) 15. Aureliusz Bieliński 4+1 (2*,1,0,1) Polonia: 1. Oskar Ajtner-Gollob 8 (0,1,3,2,2) 2. Marcin Jędrzejewski 8 (1,3,t,1,3) 3. Damian…

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41 Wybrzeże:  9. Kacper Gomólski 10+2 (1*,2,3,2*,2)  10. Oskar Fajfer 5+2 (2,1*,0,2*)  11. Renat Gafurow 9 (3,2,1,3,w)  12. Anders Thomsen 9+2 (2*,1*,3,3,  13. Troy Batchelor 9 (2,3,1,3,-)  14. Aureliusz Bieliński 2+1 (2*,0,0)  15. Marcin Turowski 4+1 (3,1*,0,0)  Polonia:  1.Tomasz Gapiński 5 (0,0,-,2,3)  2. Vadim Tarasienko 13 (3,3,3,1,3) …

Zdunek Wybrzeże Gdańsk –  Orzeł Łódź 45 : 45

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 45 : 45

Zdunek Wybrzeże Gdańsk –  Orzeł Łódź 45 : 45 Orzeł Łódź – 45 1. Robert Miśkowiak – 2 (2,0,-,0) 2. Gleb Czugunow – 9+1 (1*,1,3,2,2) 3. Edward Mazur – 7+2 (1*,3,1,0,1*,1) 4. Rohan Tungate – 11+1 (2,2*,3,3,1) 5. Hans Andersen – 11+1 (1,2,3,2*,3) 6. Arkadiusz Potoniec – 4 (2,0,2) 7. Michał Piosicki – 1 (1,0,t) Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 45 9. Kacper Gomólski – 11+1 (3,3,1*,1,3) 10….

Go Top