Archive For The “Motocross” Category

II Turniej  Puchar Prezydenta Gdańska Zenon Plech Zaprasza

II Turniej Puchar Prezydenta Gdańska Zenon Plech Zaprasza

II Turniej Puchar Prezydenta Gdańska Zenon Plech Zaprasza. \Wybrzeże Gdańsk (3. miejsce – 26 pkt) Mikkel Bech 5 (2, 0, 1, 1, 1) Anders Thomsen 6 (3, 1, 0, 2, d) Oskar Fajfer 4 (0, 1, d, 0, 3) Mikkel Michelsen 11 (0, 3, 3, 3, 2) Hackney Hawks (4. miejsce – 26 pkt) Antonio Lindbaeck 9…

Baraż o Ekstraligę. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń

Baraż o Ekstraligę. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń 40-50  Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 40 pkt. 9. Troy Batchelor – 7+1 (3,0,0,2*,2) 10. Hubert Łęgowik – 0 (0,-,-,0) 11. Mikkel Bech – 14 (1,3,2,3,2,3) 12. Anders Thomsen – 6+1 (0,1,1,3,1*) 13. Kacper Gomólski – 10+1 (1*,2,3,1,2,1) 14. Aureliusz Bieliński – 0 (w,-,0) 15. Dominik Kossakowski – 3…

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Wybrzeże Gdańsk pokonało Lokomotiv Daugavpils i awansowało do finału Nice 1. Ligi Żużlowej Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils 54:36 Wybrzeże: 9. Oskar Fajfer 13+1 (3,3,2,3,2*) 10. Anders Thomsen 6+2 (1,2*,1*,2) 11. Troy Batchelor 5+1 (0,d,2*,3,-) 12. Mikkel Bech 13+1 (3,2,3,2*,3) 13. Kacper Gomólski 10 (3,1,3,0,3) 14. Marcin Turowski 0 (0,0,u) 15. Dominik Kossakowski 7+1 (3,2*,1,1)…

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32 Wybrzeże: 9. Kacper Gomólski 8+3 (2*,1*,3,2*) 10. Hubert Łęgowik 10+2 (3,2,2*,2*,1) 11. Renat Gafurow 2+1 (2*,-,-,-) 12. Anders Thomsen 14 (3,2,3,3,3) 13. Troy Batchelor 11 (3,3,2,3,w) 14. Marcin Turowski 8+1 (3,0,2*,3,0) 15. Aureliusz Bieliński 4+1 (2*,1,0,1) Polonia: 1. Oskar Ajtner-Gollob 8 (0,1,3,2,2) 2. Marcin Jędrzejewski 8 (1,3,t,1,3) 3. Damian…

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41 Wybrzeże:  9. Kacper Gomólski 10+2 (1*,2,3,2*,2)  10. Oskar Fajfer 5+2 (2,1*,0,2*)  11. Renat Gafurow 9 (3,2,1,3,w)  12. Anders Thomsen 9+2 (2*,1*,3,3,  13. Troy Batchelor 9 (2,3,1,3,-)  14. Aureliusz Bieliński 2+1 (2*,0,0)  15. Marcin Turowski 4+1 (3,1*,0,0)  Polonia:  1.Tomasz Gapiński 5 (0,0,-,2,3)  2. Vadim Tarasienko 13 (3,3,3,1,3) …

Zdunek Wybrzeże Gdańsk –  Orzeł Łódź 45 : 45

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 45 : 45

Zdunek Wybrzeże Gdańsk –  Orzeł Łódź 45 : 45 Orzeł Łódź – 45 1. Robert Miśkowiak – 2 (2,0,-,0) 2. Gleb Czugunow – 9+1 (1*,1,3,2,2) 3. Edward Mazur – 7+2 (1*,3,1,0,1*,1) 4. Rohan Tungate – 11+1 (2,2*,3,3,1) 5. Hans Andersen – 11+1 (1,2,3,2*,3) 6. Arkadiusz Potoniec – 4 (2,0,2) 7. Michał Piosicki – 1 (1,0,t) Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 45 9. Kacper Gomólski – 11+1 (3,3,1*,1,3) 10….

IV Runda Mistrzostw Polski w Motocrossie

IV Runda Mistrzostw Polski w Motocrossie

IV Runda Mistrzostw Polski w Motocrossie

GKS Wybrzeże Gdańsk – GKM Grudziądz

GKS Wybrzeże Gdańsk – GKM Grudziądz

Trening punktowany pomiędzy GKS Wybrzeże Gdańsk – GKM Grudziądz 50-40       Bieg po biegu: 1. FAJFER, Pieszczek, ŁĘGOWIK, Trzensiok 4-2 (4-2) 2. KOSSAKOWSKI, BIELIŃSKI, Wieczorek, Rujner (u)5-1 (9-3) 3. THOMSEN, Okoniewski, GAFUROV, Wawrzyniak 4-2 (13-5) 4. KOSSAKOWSKI, Buczkowski, SUNDSTROEM, Wieczorek 4-2 (17-7) 5. Pieszczek, GAFUROV, TUROWSKI, Trzensiok 3-3 (20-10) 6. Okoniewski, SUNDSTROEM, Wawrzyniak,…

Diverse Night Of The Jumps 2016. Maikel Melero ponownie mistrzem świata FMX 2016

Diverse Night Of The Jumps 2016. Maikel Melero ponownie mistrzem świata FMX 2016

Diverse Night Of The Jumps 2016 Maikel Melero ponownie mistrzem świata FMX 2016 Wyniki Diverse Night of the Jumps 2016: 1. Maikel Melero (Hiszpania) 401 pkt. 2. Remi Bizouard (Francja) 391 pkt. 3. Petr Pilat (Czechy) 378 pkt. 4. Rob Adelberg (Australia) 366 pkt. 5. Brice Izzo (Francja) 314 pkt. 6. Leonardo Fini (Włochy) 273…

Orlen MX Mistrzostwa Polski – dzień drugi

Orlen MX Mistrzostwa Polski – dzień drugi

Orlen MX Mistrzostwa Polski 10-11 września 2016 w Gdańsku zorganizowane przez Gdański Auto Moto Klub w Borkowie – okolice ulicy Starogardzkiej w naszym obiektywie. 11 wrzesień 2016 – dzień drugi: Klasa MX 2 JUNIOR, pierwszy wyścig Klasa MX 85, pierwszy wyścig Klasa MX OPEN, pierwszy wyścig Klasa MX 2 JUNIOR, drugi wyścig Klasa MX 85, drugi wyścig Klasa…

Go Top