Archive For The “Inne Sporty” Category

II Turniej  Puchar Prezydenta Gdańska Zenon Plech Zaprasza

II Turniej Puchar Prezydenta Gdańska Zenon Plech Zaprasza

II Turniej Puchar Prezydenta Gdańska Zenon Plech Zaprasza. \Wybrzeże Gdańsk (3. miejsce – 26 pkt) Mikkel Bech 5 (2, 0, 1, 1, 1) Anders Thomsen 6 (3, 1, 0, 2, d) Oskar Fajfer 4 (0, 1, d, 0, 3) Mikkel Michelsen 11 (0, 3, 3, 3, 2) Hackney Hawks (4. miejsce – 26 pkt) Antonio Lindbaeck 9…

LFA Seahawks Gdynia – Falcons Tychy 40:14

LFA Seahawks Gdynia – Falcons Tychy 40:14

LFA Seahawks Gdynia – Falcons Tychy 40:14 Gdynia Narodowy Stadion Rugby 17.03.2018 rok.  Seahawks Gdynia pewnie wygrywa mecz z Falcons Tychy    

MH Automatyka Gdańsk – TMH Polonia Bytom 7:2

MH Automatyka Gdańsk – TMH Polonia Bytom 7:2

MH Automatyka Gdańsk – TMH Polonia Bytom 7:2 (4:1, 1:1, 2:0) Bramki dla MH Automatyki: Petr Polodna (2), Josef Vitek (2), Yannick Mund, Filip Pesta i Vlastimil Bilcik, dla Polonii obie zdobył David Turon. 1:0 Petr Polodna – Josef Vítek  (02:36) 1:1 David Turoň – Filip Stoklasa (04:37) 2:1 Yannick Mund – Petr Polodna (13:59, 5/4)…

Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 5-6

Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 5-6

Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 5-6 (1-1, 3-3, 1-2) Bramki: 0-1 Adam Bagiński (6), 1-1 Petr Polodna (9), 1-2 Michael Cichy (25), 1-3 Kamil Górny (26), 2-3 Mateusz Strużyk (29), 3-3 Josef Vitek (29), 3-4 Michał Kotlorz (32), 4-4 Mateusz Strużyk (33), 4-5 Michał Kotlorz (48), 4-6 Mateusz Gościński (55), 5-6 Dmytro Szczerbakow (56). Kary:…

Baraż o Ekstraligę. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń

Baraż o Ekstraligę. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń 40-50  Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 40 pkt. 9. Troy Batchelor – 7+1 (3,0,0,2*,2) 10. Hubert Łęgowik – 0 (0,-,-,0) 11. Mikkel Bech – 14 (1,3,2,3,2,3) 12. Anders Thomsen – 6+1 (0,1,1,3,1*) 13. Kacper Gomólski – 10+1 (1*,2,3,1,2,1) 14. Aureliusz Bieliński – 0 (w,-,0) 15. Dominik Kossakowski – 3…

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Wybrzeże Gdańsk pokonało Lokomotiv Daugavpils i awansowało do finału Nice 1. Ligi Żużlowej Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils 54:36 Wybrzeże: 9. Oskar Fajfer 13+1 (3,3,2,3,2*) 10. Anders Thomsen 6+2 (1,2*,1*,2) 11. Troy Batchelor 5+1 (0,d,2*,3,-) 12. Mikkel Bech 13+1 (3,2,3,2*,3) 13. Kacper Gomólski 10 (3,1,3,0,3) 14. Marcin Turowski 0 (0,0,u) 15. Dominik Kossakowski 7+1 (3,2*,1,1)…

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32

Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz 57:32 Wybrzeże: 9. Kacper Gomólski 8+3 (2*,1*,3,2*) 10. Hubert Łęgowik 10+2 (3,2,2*,2*,1) 11. Renat Gafurow 2+1 (2*,-,-,-) 12. Anders Thomsen 14 (3,2,3,3,3) 13. Troy Batchelor 11 (3,3,2,3,w) 14. Marcin Turowski 8+1 (3,0,2*,3,0) 15. Aureliusz Bieliński 4+1 (2*,1,0,1) Polonia: 1. Oskar Ajtner-Gollob 8 (0,1,3,2,2) 2. Marcin Jędrzejewski 8 (1,3,t,1,3) 3. Damian…

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Euro Finannce Polonię Piła 49:41 Wybrzeże:  9. Kacper Gomólski 10+2 (1*,2,3,2*,2)  10. Oskar Fajfer 5+2 (2,1*,0,2*)  11. Renat Gafurow 9 (3,2,1,3,w)  12. Anders Thomsen 9+2 (2*,1*,3,3,  13. Troy Batchelor 9 (2,3,1,3,-)  14. Aureliusz Bieliński 2+1 (2*,0,0)  15. Marcin Turowski 4+1 (3,1*,0,0)  Polonia:  1.Tomasz Gapiński 5 (0,0,-,2,3)  2. Vadim Tarasienko 13 (3,3,3,1,3) …

Zdunek Wybrzeże Gdańsk –  Orzeł Łódź 45 : 45

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 45 : 45

Zdunek Wybrzeże Gdańsk –  Orzeł Łódź 45 : 45 Orzeł Łódź – 45 1. Robert Miśkowiak – 2 (2,0,-,0) 2. Gleb Czugunow – 9+1 (1*,1,3,2,2) 3. Edward Mazur – 7+2 (1*,3,1,0,1*,1) 4. Rohan Tungate – 11+1 (2,2*,3,3,1) 5. Hans Andersen – 11+1 (1,2,3,2*,3) 6. Arkadiusz Potoniec – 4 (2,0,2) 7. Michał Piosicki – 1 (1,0,t) Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 45 9. Kacper Gomólski – 11+1 (3,3,1*,1,3) 10….

Zdunek Wybrzeże – Grupa Azoty Unia Tarnów

Zdunek Wybrzeże – Grupa Azoty Unia Tarnów

Zdunek Wybrzeże – Grupa Azoty Unia Tarnów 32:28   WYBRZEŻE: Fajfer 3 (d,3,0), Thomsen 6+1 (2, 2*, 2), Gomólski 9 (3, 3, 3), Gafurow 2+1 (2*, 0, u/ns), Batchelor 8 (2, 3, 3), Bieliński 0 (0, 0), Kossakowski 4 (3, 1, 0). Trener: Kowalik. UNIA: Jamróg 7 (3, 2, 2), Michelsen 3+2 (1, 1*, 1*),…

Go Top