Archive For 30 września 2017

Lotto Ekstraklasa Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin

Lotto Ekstraklasa Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin

Lotto Ekstraklasa Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin 1-0 (1-0) Bramka: 1-0 Paixao (27.) Żółte kartki: Grzegorz Kuświk (Lechia), Lubomir Guldan, Jarosław Kubicki (Zagłębie). Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).  Widzów: 16 263 Lechia Gdańsk: Duszan Kuciak – Paweł Stolarski, Rafał Janicki, Mario Malocza (79, Grzegorz Kuświk), Jakub Wawrzyniak – Flavio Paixao (88, Simeon Sławczew), Ariel Borysiuk,…

WYBRZEŻE GDAŃSK – AZOTY PUŁAWY

WYBRZEŻE GDAŃSK – AZOTY PUŁAWY

WYBRZEŻE GDAŃSK 25:26 AZOTY PUŁAWY WYBRZEŻE: Chmieliński, Pieńczewski – Wróbel 7, Papaj 4, Prymlewicz 4, Rogulski 4, Oliveira 2, Sulej 2, Bednarek 1, Skwierawski 1 oraz Gauden AZOTY: Bogdanov, Dupjachanec – Titow 5, Gumiński 3, Łyżwa 3, Panic 3, Podsiadło 3, Prce 3, Grzelak 2, Kuchczyński 2, Jurecki 1, Skrabanja 1 oraz Orzechowski, Kasprzak, Kowalczyk

Puchar Polski 1/8 Drutex-Bytovia Bytów – Pogoń Szczecin

Puchar Polski 1/8 Drutex-Bytovia Bytów – Pogoń Szczecin

Puchar Polski 1/8 Drutex-Bytovia Bytów – Pogoń Szczecin 0:0 k. 5:4 Rzuty karne: 0:1 – Adam Gyurcso 1:1 – Łukasz Wróbel 1:2 – Kamil Drygas X – Maksymilian Hebel 1:3 – Ricardo Nunes 2:3 – Sławomir Duda X – Dawid Kort 3:3 – Bartosz Wolski 3:4 – Mate Cincadze 4:4 – Janusz Surdykowski X – Lasza…

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok 3:3 (1:2) 1:0 – Augustyn 11′ 1:1 – Augustyn (sam.) 24′ 1:2 – Frankowski 29′ 1:3 – Cernych 49′ 2:3 – M.Paixao 59′ 3:3 – M.Paixao 90+4′ Składy:  Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak – Mato Milos, Grzegorz Wojtkowiak, Błażej Augustyn, Jakub Wawrzyniak – Simeon Sławczew, Milos Krasić (70′ Patryk Lipski) – Flavio Paixao…

Arka Gdynia – KGHM Zagłębie Lubin

Arka Gdynia – KGHM Zagłębie Lubin

Ekstraklasa Arka Gdynia – KGHM Zagłębie Lubin 1:1 (0:0) 1:0 – Damian Zbozień 62′ 1:1 – Patryk Tuszyński 79′ Arka: Pavels Steinbors – Damian Zbozień, Michał Marcjanik, Frederik Helstrup, Adam Marciniak, Dawid Sołdecki,  Michał Nalepa, Yannick Kakoko, Filip Jazvić (46′ Mateusz Szwoch), Marcus da Silva (72′ Lukas Zarandia), Rafał Siemaszko (76′ Ruben Jurado) Zagłębie: Martin Polacek – Alan…

Vistal Gdynia – Kram Start Elbląg

Vistal Gdynia – Kram Start Elbląg

PGNiG Superliga Kobiet Vistal Gdynia – Kram Start Elbląg 26:25 (12:12) Kram Start: Szywerska, Powaga – Balsam 3, Choromańska, Świerczek, Waga 1, Jędrzejczyk 3, Dorsz 1, Kwiecińska, Kozimur 1, Szynkaruk 3, Gerej, Lisewska 7, Stokłosa 3, Świerżewska 1, Yashchuk 2. Kary: 10 min Najwięcej dla Vistalu: Zych 8, Janiszewska 7, Kozłowska 3. Kary: 10 min

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils

Wybrzeże Gdańsk pokonało Lokomotiv Daugavpils i awansowało do finału Nice 1. Ligi Żużlowej Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils 54:36 Wybrzeże: 9. Oskar Fajfer 13+1 (3,3,2,3,2*) 10. Anders Thomsen 6+2 (1,2*,1*,2) 11. Troy Batchelor 5+1 (0,d,2*,3,-) 12. Mikkel Bech 13+1 (3,2,3,2*,3) 13. Kacper Gomólski 10 (3,1,3,0,3) 14. Marcin Turowski 0 (0,0,u) 15. Dominik Kossakowski 7+1 (3,2*,1,1)…

Go Top